VZPOMÍNKA


FINSTOCK z Kamilova dvora - holý
* 27. 4. 2002
† 6. 10. 2003
"Štoky" byl radostí a sluníčkem, kdo ho viděl na výstavách, anebo znal osobně, určitě na něj dlouho nezapomene. Zemřel na mozkovou příhodu.

        

 

FATIMA VAN JO VAN "Julča" - holá
*10. 6. 1993 -
11.11. 2005
Dovezená ze Slovenska, je přímý potomek rodičů z chovatelské stanice "DI - GABRIELLAS". V naší chovatelské stanici odchovala čtyři vrhy. Z "C" vrhu máme osrstěnou fenku Ciaru "Kirí", z "D" vrhu máme holou Deuce. Julča odešla ve spánku.

Byla maminkou vrhů A, B, C a D

 

PEGGY PUPO-HAICHI  - osrstěná

*11.7.2006 - 9.4.2007

Bohužel jsem, kvůli nehodě, přišla o velice krásnou a nadějnou fenku, kterou jsem se rozhodla pořídit z chov. st. Pupo-Haichi. Začátek tohoto roku byl pro mne velice těžký.

 

JACQUELINE JOOP od Zlaté Samanty - osrstěná

rodokmen

* 1. 1.1998 - 15.7.2009

Otec: ICH Fredie od Zlaté Samanty  

Matka: ICH Moonsvift Gold Samantha

Žaklínu jsem si dovezla v parném létě, ve věku 7 měsíců, se sešroubovanou nohou a pochroumaným sebevědomým. Z prvního se zotavila pěkně, ale pochroumanou dušičku jsem napravit nedokázala. Nevyhovovalo jí držení ve společnosti dalších psů a tak jsem jí po odchování jednoho vrhu umístila do klidného prostředí ke starší paní, s nadějí, že se snad poštěstí a budu si moci odchovat další štěňátka. Bohužel k tomu už nedošlo a Žaklínu jsme nakonec nechali vykastrovat, aby měla trošku snadnější život. Teď si užívá svůj psí důchod. Na Nový rok 2008 holčička oslavila své 10 narozeniny. Zemřela ve spánku.

Je maminkou vrhu E - narodily se dvě štěňátka PP pes Eichir a HA fena Enigma.

 

FEE BEE ANKADI - Holá  

rodokmen

*1.10.2003 - 10.4.2011

Otec: CH. Eichir powder Ankadi 

Matka:      Deuce Ankadi

Fíbí je z Džuskyných prvních štěňátek, byla největší, nejprůbojnější, také nejukňučenější a nejušatější z celého vrhu, a tak, poučena čekáním na její matku, jsem jí prostě nemohla prodat. Zůstala doma a kupodivu z ní nevyrostla obrovská fenka, jak jsem si původně myslila. Je to zlatý průměr, spíš menší a drobnější. A opět další z řady štěňátek s příjemnou povahou. Fb je dcera naší vůdkyně Džusky, a podle toho se i chová. Je rozumná, milá a taky pěkná poťouchlice. Neustále svojí mamku zkouší, co ještě vydrží. Zemřela po kolapsu celého organismu.

je maminkou vrhů I , L a M

 

 

CIARA ANKADI - osrstěná

rodokmen


* 21. 3. 1999 -
14.11.2011
Otec: CH. Belami Modrý květ
Matka: Fatima Van Jo Van
Kirinka  byla u nás asi do 6 měsíců věku, pak se ukázalo, že šikmý skus se skutečně nespraví a tak se "obětoval" můj bráška a Kirinku si vzal jako mazlíčka. Myslím, že to byla dobrá volba, že si oba navzájem vyhovují. Takže po Kirince štěňátka nebudou, i když má skvělou povahu a vynikající osrstění. I ona si už užívá psí důchod, jelikož letos (2008) jí bude 9 let a stále se těší dobrému zdraví. Prvních 6 foteček přibylo v létě 2011 - krásná 12-ti letá psí dáma :-)

 

Kirí (1,5 roku) Kirí (1,5 roku) Kirí (6 měsíců)  Kirí (2,5 roku)

 

DEUCE ANKADI - holá

rodokmen


* 23. 3. 2000 -
21.5.2012
Otec: CH. Bodý Modrý květ
Matka:      Fatima Van Jo Van
Džuska je z posledního vrhu Julči a je to doslova vymodlené štěňátko. Na holou holčičku jsem se počkala 4 roky. Džusík dělá čest svému jménu a byla skutečně takový malý ďasík, ale teď, když už i ona má své mateřské radosti, je podstatně klidnější. Přesto, že je nejmenší, šéfuje celé smečce a je přísná máma. Džuska odešla se svou poslední dcerou Kenyou do jejího domova, a tak teď šéfuje tam. Zemřela na celkové selhání organismu.

je matkou vrhů F, G, CH, J, K

 

BIS Žatec 2002, CZCH  Eichir powder Ankadi - osrstěný

rodokmen

*30.9.2000 - † 18.7.2016

Nádherně osrstěný plavý pes, s vynikající mechanikou pohybu, veselou přátelskou povahou - to je část z výstavního posudku. Ečík byl sebevědomý pes, který miloval své lidi :-)

 

 

 

 

 

NAŠE BORDINKY

bohužel už jen bývalé

FANKO BAURYDY KORÁN

 20.12. 2001 - 2.6. 2005

"Čárlí" je z vyhlášené chovatelské stanice a myslím si, že je to na něm vidět. Je to psí krasavec. Koupili jsme ho po tom, co nám uhynul Bazík a Siki se nemohla vypořádat z jeho odchodem. Čárlí jí to ale všechno vynahradil. Je mnohem víc majetnický než Bazík, Sikču si hlídá a obletuje. Bohužel zemřel na leukémii :-(

Čárlí Čárlí Čárlí Čárlí Čárlí 

 

 

ARISA Z WEINHOLDOVA DVORA
 1996 -2004
"Siki" je parádní. Nemůže konkurovat na výstavách krásy, ale povahu má výbornou. Splnila přesně všechna naše očekávání . Zemřela na otravu krve, po odstranění abscesu na tlamě jí nezabrala žádná antibiotika :-(

 

 

  

 BASIC PLZEŇSKÁ HVĚZDA

1996-2001

"Bazík" byl náš první borďáček, a jen díky němu, jsme nakonec měli i Sikču a Čárlíka. Nebyl super podle předepsaného standardu, ale neměli jsme nikdy většího kliďase a dobráka. Zemřel na zbytnění srdce, zaplnilo mu celý hrudník, nemohl téměř dýchat ani polykat :-(